Par sistēmu

TrackPro monitoringa sistēma ir izveidota uz satelītu navigācijas pamata, kas paredzēta uzņēmuma kustīgu un nekustīgu objektu nepārtrauktai diennakts novērošanai

feature2

Transportlīdzekļu izsekošana

Precīzas transportlīdzekļu, kustīgu objektu, cilvēku un dzīvnieku atrašanās vietas noteikšana. Maršruta un ātruma ieturēšanas kontrole. Nepārtraukts GPS monitorings, sazināšanās ar vadītāju uzbrukuma gadījumā uz transportlīdzekli.

feature2

Atskaites un VID nodoklis

TrackPro uzstādīšana novērš nepieciešamību maksāt nodokli par komerciāla transportlīdzekļa izmantošanu visa gada laikā. Tādēļ, lai nemaksātu šo nodokli nepieciešams līdz gada beigām iestatīt TrackPro ierīci un CSDD mājas lapā iereģistrēt speciālu iesniegumu.

feature2

Degvielas kontrole

TrackPro piedāvā degvielas kontroles daudzveidīgus atrisinājumus atkarībā no situācijas un klienta prasībām. Iestatot degvielas kontroles sistēmu Jūs ne tikai kontrolējat degvielu, bet arī samazināt uzņēmuma izdevumus un palielināt peļņu!


feature2

Maršrutu optimizators

Izmantojot instrumentu Izveidot maršrutu, Jūs varat ne tikai uzzināt īsāko ceļu no viena kravas, pasažieru u.tml. piegādes punkta , līdz citam brauciena laikā, bet arī saņemt visu punktu un geozonu apmeklējuma īsāko variantu reisa vai dienas laikā, lai paaugstinātu transportlīdzekļa izmantošanas efektivitāti.

feature2

Green Driving

Drošas vadīšanas modulis paredzēts, lai fiksētu transportlīdzekļa nekompetentu izmantošanu, piemēram, ātruma, strauja paātrinājuma un bremzēšanas gadījumos, ātra pagrieziena izbraukšanas, kravas un agregātu bojājuma gadījumos, kā arī citu ekonomiski ietekmējošo faktoru pastāvīga monitoringa veidā.

feature2

Pieslēgšana pie CAN

Pieslēdzoties pie CAN kopnes, ierīce TrackPro var nolasīt datus un tehniskos stāvokļus no Т/L iebūvētiem devējiem, piemēram, dzinēja apgriezienus, degvielas līmeni, odometra rādījumus, un analizēt to vērtības, kas saistītas ar dzinēja defektiem, izmantojot citus datu avotus.

Kā darbojas TrackPro

 • Pēc ierīces uzstādīšanas automašīnā un noregulēšanas, visa informācija par objekta statusu tiks regulāri apstrādāta un pārsūtīta uz TrackPro serveriem
 • Šī informācija ir pieejama klientam 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, viņam nepieciešams tikai ielogoties web lapā ar savu lietotājvārdu un paroli.
 • Vietnē klients varēs redzēt transportlīdzekļu atrašanās vietu un optimizēt jebkādās darbībās, kā arī vadītāju maršrutus
 • Visa informācija glabāsies serverī. Bet detalizēta vēsture tiks ierakstīta atskaitēs

Satelītmonitorings tiek izmantots

 • Lai atrisinātu transporta loģistikas problēmas un pārvaldītu pārvadājumus
 • Lai kontrolētu spec. tehnikas un aprīkojuma izmantošanas korektumu
 • Lai kontrolētu cilvēkus un darba personālu
 • Autoparka vadības automatizētās sistēmās

Ērtība un pieejamība

TrackPro lietotāji no dažādiem rajoniem, pilsētām, reģioniem, valstīm un kontinentiem saņems datus no TrackPro ar minimālu kavēšanās laiku. TrackPro ieviešana sniedz globālas vadības iespēju reālā laikā, bet lietotāji ietaupa laiku un resursus, izmantojot programmatūras uzlabotu interfeisu.


TrackPro priekšrocības

Galvenā TrackPro atšķirība no citām sistēmām ir funkcionāla programmatūra. TrackPro ir spējīga vienlaikus uzraudzīt vairākus desmitus tūkstošus automobiļu un nodrošināt vienlaicīgu vairāku tūkstošu lietotāju pieslēgšanos pie servera. TrackPro izmanto web- interfeisu, tas palīdzēs izvairīties no jelkādu speciālu komponenšu iestatīšanas un veikt kontroli no jebkura datora, kas pieslēgts pie Interneta.

TrackPro programmā svarīga loma ir kartogrāfiskai bāzei. Detalizētākas un kvalitatīvākas kartes, kuras tiek izmantotas TrackPro, ļauj dispečeriem ērti sekot un kontrolēt transportlīdzekļu un citu objektu atrašanās vietu.

Drošība iespēja ieviest dažādas ierīces jūsu personāla drošībai, sākot ar spiedpogu SOS, kura nosūta trauksmes signālu uz vadības pulti, un beidzot brīdinājuma signālu, kas iedarbojas ar kavēšanos, piemēram, ja vadītājs ilgu laiku atrodas attālināti no transportlīdzekļa. Ierīces universālums padara to spējīgu atrisināt daudzus uzdevumus pēc klienta pasūtījuma.


Īpatnības

 • Visu Jūsu transportlīdzekļu atrašanās vietu pārbaude jebkurā laikā
 • Jūsu vadītāju izveidoto maršrutu kontrole un to optimizācija
 • Faktiskais ātrums, degvielas patēriņš, darba laiks sniedz iespēju saņemt piekļūšanu un pilnu kontroli pār visu transportlīdzekļu degvielas patēriņu
 • Kontrole un brīdinājums caur īsziņu vai ē-pastu, ja mašīna iebrauc vai izbrauc aiz noteiktas geozonas robežas
 • Apziņošanas un brīdinājuma sistēma, lai atrisinātu problēmu pēc iespējas ātrāk
 • Jūsu autoparka atskaišu sagatavošana un vēstures pārskats
 • Jūsu autoparka drošības paaugstināšana, informācija par transportlīdzekļa atrašanas vietu visu laiku, pat zādzības gadījumā
 • Temperatūras kontrole transportlīdzekļiem ar aizsaldētu produkciju

Uzstādīšana un montāža

Faktiski, ierīces iestatīšana notiek četros etapos:

 • Mašīnu apskate. Mašīnām nepieciešams pārbaudīt degvielas un elektrisko sistēmas . Apskates rezultātus atspoguļo Apskates protokolā. Uz bojātām automašīnām „TrackPro” aprīkojumu uzstādīt nerekomendē. Apskates laikā tiek noteiktas devēju un termināļu montāžas vietas.
 • Borta aprīkojuma sagatavošana. Piegādes komplektā ietilpst stiprināšanas elementi un kabeļi, kas piemēroti vairākiem tehnikas veidiem, bet atsevišķos gadījumos ir nepieciešama speciālu kronšteinu, adapteru‚ pagarinātāju, blīvju, uzmavu, atloku, vārstuļu, degvielas cauruļu izgatavošana vai iegāde.
 • Borta aprīkojuma kalibrēšana. Kalibrēšanas jēga ir mašīnas izmantojamo devēju signālu parametru mērīšana. Kalibrēšana ir nepieciešama ātruma devējiem, dzinēja apgriezieniem, temperatūras, spiedienam, asslodzes dzinējiem. Īpaši darbietilpīga ir degvielas tvertnes kalibrēšana (tarēšana).
 • Kontrole. Kontroles laikā tiek veikts testa brauciens pa iepriekš noteiktu maršrutu. Pēc testa brauciena saņemtie dati tiek salīdzināti ar faktiskiem un aprēķināta mērījuma neprecizitāte. Patēriņa devēju darbības precizitātes pārbaude tiek veikta testa mērījuma laikā.