TrackPro Smart

Atrodiet un instalējiet BEZMAKSAS pielikumu TrackPro Smart viegli un ātri
no Android Google Play un iOS Apple AppStore aplikāciju oficiālajiem veikaliem!

Bez papildus reģistrācijas

TrackPro Smart ir telemetrijas un satelītnovērošanas sistēmas TrackPro mobilā versija.

TrackPro Smart ļauj fiziskām personām un lielām korporācijām izsekot savus transportlīdzekļus kartē un uzraudzīt pašreizējo statusu sarakstā gandrīz reālā laikā.

Visi TrackPro lietotāji tagad var izmantot TrackPro Smart un redzēt savus automobiļus tiešsaistē. Daudzvalodība: tagad tiek atbalstas angļu, krievu, latviešu un itāļu valodas!

Tekošais transportlīdzekļa statuss

Katrs objekts var atrasties dažados režīmos, kuri atzīmēti ar krāsainiem marķieriem:

Sarkans – objekts bez kustības
Zaļš - objekts kustas
Violets - Objekts stāv ar ieslēgtu aizdedzi
Dzeltens - problēmatisks objekts
Pelēks - objekts vēl nav sūtījis datus

Apskates ērtumam un veikspējas paaugstināšanai objektu grupas, kuras atrodas blakus noteiktajā mērogā, tiek savienotas klasteros, atzīmētos ar zilu marķieri.

Maršrutu apskats

Programmā ir iespēja automātiski pielāgot karti, lai attēlotu visas automašīnas uz ekrāna, un meklēšanas lodziņš, kas paredzēts saraksta filtrēšanai. Pēc noklusējuma visi transportlīdzekļi tiek attēloti kartē. Ja jūs izvēlēsieties kaut ko no saraksta, tad tiks attēloti tikai izvēlētie automobiļi.

Sadaļā Maršruti var apskatīt transportlīdzekļa kustības trajektoriju izvēlētajā laika periodā, visas stāvvietas un braucienus, kā arī statistiku: kopējo distanci, maksimālo ātrumu, laiku ceļā un laiku stāvot.

Arī planšeta datoriem

TrackPro Smart ir lieliski piemērots gan mobilo telefonu maziem ekrāniem, gan lieliem planšetdatoru displejiem, sensoru paneļiem un pat sienu sistēmām.

Aplikācija korekti strādā gan horizontālā gan vertikālā orientācijā.


Autoparka pārvaldība kabatā

feature2

Reālā laika monitorings

jau ir pieejams Transportlīdzekļu, kustīgo objektu, cilvēku un dzīvnieku precīzas atrašanās vietas noteikšana. Statusa, aizdedzes un ātruma kontrole. Noregulējams nepārtraukts tiešsaistes GPS monitorings un kartes kvalitatīva detalizācija rada totālas kontroles iespaidu.

feature2

Maršrutu vēsture

jau ir pieejams Izpildīto maršrutu attēlojums kartē, apstāšanās vietu un stāvvietu saraksts, distances, kilometrāžas, dzinēja darbošanās laiku statistika. Visu ienākošo datu aplūkošana tabulas un analītisku grafiku veidā.

feature2

Sazināšanās ar vadītāju

drīz Maršrutu izveide, optimizācija un nosūtīšana vadītājam uz planšetdatoru, sarakste un audio sazināšanās ar dispečeru, maršruta izmaiņas izpilde laikā, geozonu izveide atrodoties tieši darbu izpildes vietā.

Īslaicīgu un ilgstošu braucienu, komandējumu laikā un vienkārši atrodoties ārpus ofisa, Jūs varat ātri un komfortabli novērot jūsu transportlīdzekļus

Pieejamība Google Play tirgū

Lietotāji, kuriem ir smartfoni uz Android un iOS bāzes, var izmēģināt pēdējo uzlaboto mobilo versiju un novērot savas mašīnas reālā laikā online monitoringā.

Automātiski atjauninājumi un uzlabojumi

Neuztraucieties par jaunām relīžu versijām - atjauninājumi caur Google Play ir pārskatāmi un atbalsta pielikumu parastā režīmā.

Atskaites un grafiki tieši aplikācijā

drīz Galda datoru funkcionalitāte tagad arī Jūsu mobilajā ierīcē!

Reālā laika monitorings lielam T/L skaitam

Pielikums ir spējīgs bez aizkavējumiem apstrādāt un rādīt uz kartes vairāk nekā tūkstotis objektu vienlaicīgi

Mobiliem telefoniem un planšetdatoriem

Lieliski piemērots gan mobilo telefonu maziem ekrāniem, gan lieliem planšetdatoru ekrāniem, sensoru paneļiem un sienu sistēmām.

Bez papildus reģistrācijas

Visi pašreizējie un nākotnes klienti var izmantot TrackPro Smart bez papildus piepūlēm.