Mūsu partneri

Jau daudzus gadus Tomware sadarbojas ar nozīmīgākajiem uzņēmumiem IT sfērā.

IBM: viens no ietekmīgākajiem uzņēmumiem, kopš eksistē IT. Uzņēmums Tomware ir augstākā līmeņa sertificēts operators IBM. Mūsu sadarbība ir saistīta ar uzkrājējiem, IBM sistēmām un programmatūru.

Lotus Domino/Notes sērijai mūsu programmētāji ir spējīgi atrast nestandarta atrisinājumus saskaņā ar katra klienta vajadzībām.

Tivoli: pateicoties atrisinājumiem, ko piedāvāja Tivoli datu uzglabāšanas sistēma, mēs varam nodrošināt dizainu, izveidot un pārvaldīt dinamisku infrastruktūru, kura sniedz Jums iespēju uzlabot servisu, samazināt izdevumus un pārvaldīt riskus.

VMware: TomWare ir VMware sistēmu un pielikumu sertifikāts, kas nodrošina klientam nepieciešamos virtualizācijas pakalpojumus.

NetApp: programmatūras un uzglabāšanas sistēmu ražotājs, kura mērķis nodrošināt uzticamus un efektīvus produktus, kuri paredzēti uzglabāšanai, pārvaldei un jebkāda uzņemuma-informācijas pašu vērtīgāko aspektu aizsardzībai.

Cisco: kad runa ir par tīkliem, tad Cisco ir drošuma un efektivitātes garantija. Mums ir darīšana ar šī uzņēmuma produktiem, jo atzīstam to par uzticamu partneri.

Sophos: viens no labākajiem produktiem tīklu aizsardzībā. Antivīruss, antisurogātpasts, brandmūris un citas funkcijas piedāvā šis zīmols. TomWare - platīnas partneris saistībā ar šo programmatūru.

Microsoft: nav nepieciešamības pārstāvēt šo kompāniju, mums ir darīšana ar visiem produktiem, serveri un klientiem.

TomWare arī strādā ar sistēmu Unix un atvērta koda programmatūru, lai apmierinātu visus pieprasījumus.

Cisco

feature2

Cisco Press is the Cisco Systems authorized book publisher of Cisco networking technology and Cisco certification self-study materials, and Cisco Networking Academy Program materials for networking students and professionals. Leading authorities from Cisco Systems and other industry innovators write and contribute to the titles and series that make up the Cisco Press product family.

OpenStreetMap

feature3

Nekomerciālais web-kartogrāfiskais projekts par detalizētas brīvas un bezmaksas ģeogrāfiskas pasaules kartes izveidošanu, izmantojot Interneta dalībnieku-lietotāju kopienas spēkus. Lai izveidotu kartes tiek izmantoti dati no personīgiem GPS- trekeriem, aerofotogrāfijas, videoieraksta, pavadoņu attēliem un ielu panorāmas, ko sniedz dažādas kompānijas.

Teltonika

feature1

Kompānija Teltonika nodibināta 1998.gada 15.aprīlī Lietuvas pilsētā Viļņā. Ražošanas pamats bija telekomunikācijas aparāti un datu pārraides bezvadu sistēmas. Daudz līdzekļu tika investēts projektēšanā un elektronisku drošības sistēmu ražošanā. Uz doto brīdi kompānija piegādā jauninājumu produkciju, kas paredzēta kontrolei un izsekošanai uz daudzām pasaules valstīm


Pelniet kopā ar mums

Strādājiet par aģentu un saņemiet procentus no katra darījuma! Ienākuma summa ir atkarīga tikai no tevis un tava klienta autoparka izmēra.

Lai piedalītos FAINDEru FAINDEru projektā nepieciešams publicēt informāciju par potenciālajiem klientiem. Parasti tas ir organizācijas nosaukums, atbildīgās personas kontaktinformācija, informācija par transportlīdzekļu tipu un skaitu, kuri ir pasūtītāja rīcībā. Pie tam Jūsu uzdevums vispirms sazināties ar potenciālo pasūtītāju un, ja viņš ieinteresēts autotransporta monitoringā, tad noskaidrot un izvietot visu nepieciešamu informāciju Facebook grupā. Atalgojuma apmērs un apmaksas nosacījumi fiksējas vienošanā. Parasti tas ir fiksētais procents no katra maksājuma, kas saņemts no Pasūtītāja, kuru Jūs rekomendējāt. Vienošanos var palūgt man personīgi vai caur publicējumu Facebook grupā.

Kā arī ir iespējamas citas atalgojuma saņemšanas iespējas. Piemēram, publicējot Jūsu izveidotu fotogrāfiju ar trafarētu transportlīdzekļi, uz kura ir informācija pār uzņēmumu un tā kontaktinormācija, gadījumā, ja mēs noslēgsim līgumu par doto transportlīdzekļu uzstādīšanu - par katru pieslēgtu TL Jūs varat saņemt 5 euro. Vai nopublicējot 1 kalendārā mēneša laikā ne mazāk kā 50 šādas dažādu uzņēmumu TL fotogrāfijas, kuri reģistrēti Latvijas Republikas teritorijā un agrāk netika publicētas dotajā grupā - Jūs saņemsiet ne tikai 5 euro par katru mūsu uzstādītu ТL, bet arī 50 euro kā bonusu par dotajām publikācijām neatkarīgi no rezultātiem. Kopumā vairāk nekā 300 euro!

Ja Jums ir jautājumi, uzdodiet tos! Iespējams izmantot komentārus Facebook grupā vai publikācijas, mēs obligāti atbildēsim Jums.

Katram dalībniekam ir iespēja un tiesības uzaicināt Facebook grupā jebkādus citus potenciālos FAINDERus (tos, kas vēlas saņemt atalgojumu par mūsu projekta attīstības palīdzību). Ja Jums ir personīgi jautājumi, kuriem nepieciešama mutiska apspriešanās mēs vienmēr priecīgi tos apspriest ar Jums mūsu ofisā Rīga. Saistībā ar citiem jautājumiem mēs vienmēr esam pieejami Facebook mājas lapā vai citā Jums ērtā sazināšanās veidā.

Nopelnīt var atsevišķā Facebook lappusē: